Tým - Orel Dolní Bojanovice
- Kategorie: Mladší žáci
- Divize: Jih
21.10.2023
Turnaj: 1 SH ZŠ Dolní Bojanovice | Školní 195 | |||||
09:15 | Orel Dolní Bojanovice | Orel Eagles Šlapanice | 6:0 | online | |
10:45 | Orel Těšany | Orel Dolní Bojanovice | 3:7 | online | |
12:15 | Orel Dolní Bojanovice | Orel Koryčany | 13:3 | online | |
02.12.2023
Turnaj: 2 SH Koryčany | Masarykova 161, Koryčany 76805 | |||||
10:15 | Orel Dolní Bojanovice | TJ Sokol Střelice | 0:9 | online | |
11:45 | Orel Dolní Bojanovice | Orel Koryčany | 6:4 | online | |
13:15 | Orel Dolní Bojanovice | Orel Eagles Šlapanice | 2:1 | online | |
02.03.2024
Turnaj: 3 ZŠ Střelice | Komenského 2, 66447 Střelice | |||||
09:00 | Orel Těšany | Orel Dolní Bojanovice | 2:5 | online | |
11:15 | Orel Dolní Bojanovice | Orel Koryčany | 4:3 | online | |
13:30 | Orel Dolní Bojanovice | TJ Sokol Střelice | 2:5 | online | |
07.04.2024
Turnaj: 4 Orlovna Šlapanice | Masarykovo náměstí 223/2 | |||||
11:15 | Orel Těšany | Orel Dolní Bojanovice | |||
12:00 | Orel Dolní Bojanovice | TJ Sokol Střelice | |||
13:30 | Orel Dolní Bojanovice | Orel Eagles Šlapanice |
Jméno hráče | Číslo | Z | KB | G | A | TM |
---|---|---|---|---|---|---|
Zvonková Aneta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pulkrábková Lucie | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Obrtlík David | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Obrtlík Jakub | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Vančíková Ludmila | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Herzán Sebastian | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Straka Matěj | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bártová Tereza | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Šmídová Simona | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Oujezdská Sabina | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kafka Adam | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sládek Timotej | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Hubáček Patrik | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | |
Myška Matěj | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Polínek Tomáš | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Chudáček Jakub | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bohůnová Ema | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
Opavská Nella | 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | |
Sečkář Richard | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | |
Baláš Matěj | 6 | 1 | 0 | 1 | 1 | |
Šebesta Vilém | 6 | 5 | 4 | 1 | 0 | |
Kudrna Jindřich | 9 | 2 | 1 | 1 | 0 | |
Štohandlová Adina | 9 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
Zlomek Filip | 6 | 4 | 2 | 2 | 0 | |
Sůkupová Adéla | 9 | 7 | 4 | 3 | 0 | |
Staňa Marek | 9 | 7 | 4 | 3 | 0 | |
Esterka Dominik | 6 | 17 | 13 | 4 | 2 | |
Bohůn Adam | 9 | 17 | 8 | 9 | 0 |
# | Tým | B | Z | V | VP | PP | P | BV | BO |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Sokol Střelice | 27 | 9 | 9 | 0 | 0 | 0 | 89 | 6 |
2. | Orel Dolní Bojanovice | 21 | 9 | 7 | 0 | 0 | 2 | 45 | 30 |
3. | Orel Eagles Šlapanice | 12 | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 29 | 22 |
4. | Orel Koryčany | 7 | 12 | 2 | 0 | 1 | 9 | 31 | 80 |
5. | Orel Těšany | 2 | 8 | 0 | 1 | 0 | 7 | 23 | 79 |
Vedoucí týmu:
Jméno: Jaroslav StrakaTelefon: 734 647 514
E-mail: dbflorbal@seznam.cz
Vedoucí klubu:
Jméno: Jan SalajkaTelefon: 602 573 872
E-mail: dbflorbal@seznam.cz