Kalendář turnajů

Říjen

Ženy ČR 08.10.2022 FBO Orel Boskovice
SH Svitávka, Hybešova 562, 679 32 Svitávka
detail
Mladší žáci Východ 15.10.2022 Orel Vizovice
ZŠ Slušovice, Školní 222, 76315 Slušovice
detail
Předpřípravka ČR 15.10.2022 Orel Ivančice
SH Ivančice, Rybářská 1202, Ivančice
detail
Mladší žáci Západ 15.10.2022 Orel Bořitov
SH Kunštát, Brněnská 32, Kunštát
detail
Dorostenci Východ 15.10.2022 Orel Vizovice
ZŠ Slušovice, Školní 222, 76315 Slušovice
detail
Mladší žáci Střed 16.10.2022 Pittbuls Ivančice
SH Ivančice, Rybářská 1202, Ivančice
detail
Dorostenci Západ 16.10.2022 Pitbulls Ivančice
SH Ivančice, Rybářská 1202, Ivančice
detail
Muži Západ 16.10.2022 FBO Orel Boskovice
SH Svitávka, Hybešova 562, 679 32 Svitávka
detail
Starší žáci Západ 22.10.2022 FBO Orel Boskovice
SH Svitávka, Hybešova 562, 679 32 Svitávka
detail
Muži Střed 22.10.2022 Orel Vyškov
SH Rousínov, Habrovanská 1199/3a, Rousínov 68301
detail
Elévové Západ 23.10.2022 Orel Ivančice
SH Ivančice, Rybářská 1202, Ivančice
detail
Elévové Východ 23.10.2022 Florbal SVČ Luhačovice
SC Radostova, Hradisko 1029, Luhačovice
detail
Starší žáci Východ 23.10.2022 Orel Havířov
MSH Slavia Havířov , Astronautů 2, Havířov
detail
Starší žáci Jih 23.10.2022 FBC Slavkov
ZŠ Komenského, Komenského nám. 495, Slavkov u Brna
detail
Muži Jih 23.10.2022 Orel Koryčany
ZŠ Moravský Písek, Velkomoravská 168 , Mor. Písek
detail
Starší žáci Střed 23.10.2022 Pitbulls Ivančice
SH Ivančice, Rybářská 1202, Ivančice
detail

Listopad

Muži Sever 06.11.2022 Orel Havířov
SH Horní Suchá, Těrlická 1356, Horní Suchá
detail
Junioři Východ 06.11.2022 Orel Koryčany
ZŠ Moravský Písek, Velkomoravská 168 , Mor. Písek
detail
Junioři Západ 06.11.2022 SK Sivice
ZŠ Komenského, Komenského nám. 495, Slavkov u Brna
detail
Předpřípravka ČR 13.11.2022 FBC Valtice
SH Valtice, Mikulovská 997, Valtice
detail
Muži Východ 13.11.2022 TJ Sokol Valašské Klobouky
SH Gymnázia, Komenského 60, V. Klobouky
detail
Ženy ČR 19.11.2022 Dragons Židenice
SH Tuřany, Měšťanská 23, 620 00 Brno-Tuřany
detail
Mladší žáci Střed 19.11.2022 Orel Brno-Řečkovice
SH Kuřim, Sportovní 5, Kuřim
detail
Muži Západ 20.11.2022 TJ Sokol Adamov
TJ Sokol Adamov, Osvobození 9, Adamov
detail
Dorostenci Východ 26.11.2022 Orel Dolní Bojanovice
SH ZŠ Dolní Bojanovice, Školní 195, Dolní Bojanovice
detail
Mladší žáci Západ 27.11.2022 Orel Bořitov - Relax Rájec Jestřebí
SH Kunštát , Brněnská 32, Kunštát
detail
Mladší žáci Východ 27.11.2022 Florbal SVČ Luhačovice
SC Radostova, Hradisko 1029, Luhačovice
detail
Dorostenci Západ 27.11.2022 Orel Bořitov - Relax Rájec Jestřebí
SH Kunštát , Brněnská 32, Kunštát
detail

Prosinec

Starší žáci Jih 03.12.2022 Orel Dolní Bojanovice
SH ZŠ Dolní Bojanovice, Školní 195, Dolní Bojanovice
detail
Starší žáci Východ 03.12.2022 Orel Kašava
Tělocvična ZŠ a MŠ Kašava, Kašava 193, 763 19
detail
Elévové Východ 03.12.2022 Orel Uherský Brod
ZŠ Na Výsluní, Na Výsluní 2047, Uherský Brod, 688 01
detail
Elévové Západ 04.12.2022 Orel Vyškov
SRC Nezamyslice, 1. máje 233, Nezamyslice 798 26
detail
Starší žáci Západ 04.12.2022 Orel Velké Opatovice
SH Kunštát, Brněnská 32, Kunštát
detail
Muži Střed 04.12.2022 TJ Sokol Velatice
SH Šlapanice, Na Zahrádkách
detail
Starší žáci Střed 04.12.2022 Orel Brno-Řečkovice
SH SportPoint, Střední 26, Brno
detail
Předpřípravka ČR 10.12.2022 Orel Dolní Bojanovice
SH ZŠ Dolní Bojanovice, Školní 195, Dolní Bojanovice
detail
Junioři Západ 10.12.2022 Orel Nové Město na Moravě
SH NMnM, Sportovní 1583, NMnM
detail
Muži Jih 10.12.2022 Orel Těšany
Sportovní hala - tělocvična ZŠ, Farní 466, Dambořice 696 35
detail
Muži Sever 10.12.2022 FBC Chaloupka Olomouc
Gymnázium Hejčín, Tomkova 314/45, Olomouc, Hejčín
detail
Ženy ČR 17.12.2022 Orel Těšany
Sportovní hala - tělocvična ZŠ, Farní 466, Dambořice 696 35
detail
Junioři Východ 18.12.2022 Florbal Slavičín
Hala SK Slavičín , Školní 29 Slavičín 76321
detail

Leden

Elévové Východ 07.01.2023 Orel Dolní Bojanovice
SH ZŠ Dolní Bojanovice, Školní 195, Dolní Bojanovice
detail
Mladší žáci Západ 07.01.2023 FBO Orel Boskovice
SH Svitávka, Hybešova 562, 679 32 Svitávka
detail
Muži Západ 08.01.2023 Orel Kunštát
SH Kunštát, Brněnská 32
detail
Dorostenci Západ 08.01.2023 Orel Brno-Bystrc
SH Kuřim, Sportovní 5, 66434 Kuřim
detail
Elévové Západ 14.01.2023 TJ Sokol Adamov
TJ Sokol Adamov, Osvobození 9, Adamov
detail
Ženy ČR 14.01.2023 Aligators
SH Dambořice, Dambořice 466
detail
Starší žáci Střed 14.01.2023 TJ Sokol Adamov
TJ Sokol Adamov, Osvobození 9, Adamov
detail
Muži Střed 15.01.2023 TJ Sokol Třebíč
Sportovní hala, Manž. Curieových 1112/20, 674 01 Třebíč - Nové Dvory
detail
Muži Východ 15.01.2023 Orel Zlín
SPŠ Zlín, Tř. Tomáše Bati 4187
detail
Starší žáci Jih 15.01.2023 Orel Koryčany
SH Koryčany, Masarykova 161, Koryčany 76805
detail
Starší žáci Západ 15.01.2023 Orel Bořitov
SH Kunštát, Brněnská 32, Kunštát
detail
Mladší žáci Východ 21.01.2023 Orel Dolní Bojanovice
SH ZŠ Dolní Bojanovice, Školní 195, Dolní Bojanovice
detail
Dorostenci Východ 21.01.2023 Orel Koryčany
ZŠ Moravský Písek, Velkomoravská 168, Mor. Písek
detail
Předpřípravka ČR 22.01.2023 TJ Sokol Adamov
TJ Sokol Adamov, Osvobození 9, Adamov
detail
Muži Sever 22.01.2023 Orel Hranice
ZŠ Šromotovo, Šromotovo náměstí 177
detail
Junioři Západ 22.01.2023 Orel Hustopeče nad Bečvou
SH Základní školy, Školní 223, Hustopeče n. Bečvou
detail
Starší žáci Východ 28.01.2023 Orel Uherský Brod
ZŠ Na Výsluní, Na Výsluní 2047, Uherský Brod, 688 01
detail
Junioři Východ 29.01.2023 Orel Uherský Brod
SH Bánov, Bánov, č. p. 507
detail

Únor

Muži Jih 04.02.2023 Black Bears Veselí nad Moravou
SH Železárny Veselí nad Moravou, Kollárova 1659, 698 01 Veselí nad Moravou
detail
Elévové Západ 11.02.2023 Orel Šlapanice
Orlovna Šlapanice, Masarykovo náměstí 223/2, Šlapanice
detail
Starší žáci Západ 12.02.2023 Orel Kunštát
SH Kunštát, Brněnská 32
detail
Starší žáci Jih 12.02.2023 Orel Šlapanice
Velká tělocvična ZŠ Šlapanice,
detail
Mladší žáci Střed 18.02.2023 Orel Šlapanice
Orlovna Šlapanice, Masarykovo náměstí 223/2, Šlapanice
detail
Dorostenci Západ 18.02.2023 Orel Vyškov
ZŠ Drnovice, Náves 109, Drnovice
detail
Mladší žáci Západ 18.02.2023 Orel Kuřim
SH Kuřim, Sportovní 5, Kuřim
detail
Muži Západ 19.02.2023 Orel Blansko B
SH Blansko, Údolní 10, Blansko
detail
Elévové Východ 25.02.2023 Black Bears Veselí nad Moravou
SH Železárny Veselí nad Moravou, Kollárova 1659, 698 01 Veselí nad Moravou
detail
Starší žáci Východ 25.02.2023 Orel Nivnice
SH Nivnice, Podohradí 888, Nivnice
detail
Muži Východ 25.02.2023 FbC DTJ Strání-Květná
Multifunkční hala, Strání
detail
Muži Střed 25.02.2023 Orel Kuřim
SH Kuřim, Sportovní 5, Kuřim
detail
Starší žáci Střed 26.02.2023 Orel Brno-Bohunice
Hala TJ Tesla, Halasovo náměstí, Brno-Lesná
detail
Ženy ČR 26.02.2023 TJ Sokol Třebíč
Tělocvična Otmarova, Otmarova 187/4, 67401 Třebíč-Jejkov
detail

Březen

Mladší žáci Východ 04.03.2023 Orel Koryčany
SH Koryčany, Masarykova 161, Koryčany 76805
detail
Junioři Západ 04.03.2023 Orel Olešnice
SH Letovice, V Zahrádkách 1a, Letovice
detail
Muži Sever 04.03.2023 Saros Olomouc
Gymnázium Hejčín, Tomkova 314/45, Olomouc, Hejčín
detail
Předpřípravka ČR 04.03.2023 Orel Vyškov
SRC Nezamyslice, 1. máje 233, Nezamyslice 798 26
detail
Dorostenci Východ 05.03.2023 Orel Hustopeče nad Bečvou
Sportovní hala Základní školy, Školní 223 Hustopeče nad Bečvou 753 66
detail
Muži Jih 05.03.2023 Orel Dolní Bojanovice
SH ZŠ Dolní Bojanovice, Školní 195, Dolní Bojanovice
detail
Junioři Východ 11.03.2023 Saros Olomouc
Gymnázium Hejčín, Tomkova 314/45, Olomouc, Hejčín
detail
Starší žáci Východ 25.03.2023 Florbal Slavičín
Hala SK Slavičín , Školní 29
detail
Elévové Východ 26.03.2023 Orel Hustopeče nad Bečvou
Sportovní hala Základní školy, Školní 223 Hustopeče nad Bečvou 753 66
detail
Elévové Západ 26.03.2023 FBO Orel Boskovice
SH Svitávka, Hybešova 562, 679 32 Svitávka
detail
Starší žáci Střed 26.03.2023 Florbal Židenice
ZŠ Čejkovická, Čejkovická 14, Brno
detail
Starší žáci Jih 26.03.2023 ŠSK Očov Hodonín
SH Velká n. Veličkou, Velká nad Veličkou 898, 69674
detail
Starší žáci Západ 26.03.2023 Orel Nové Město na Moravě
SH NMnM, Sportovní 1583, NMnM
detail

Duben

Mladší žáci Východ 01.04.2023 Orel Uherský Brod
ZŠ Výsluní, Na Výsluní 2047, Uherský Brod, 688 01
detail
Předpřípravka ČR 01.04.2023 Orel Šlapanice
Orlovna Šlapanice, Masarykovo náměstí 223/2, Šlapanice
detail
Dorostenci Západ 01.04.2023 Orel Brno-Řečkovice
SH Kuřim, Sportovní 5, Kuřim
detail
Junioři Východ 01.04.2023 FBC Slovácko
Hala Širůch, Sportovní 1719, Staré Město
detail
Mladší žáci Střed 01.04.2023 Orel Vyškov
SRC Nezamyslice, 1. máje 233, Nezamyslice 798 26
detail
Muži Východ 01.04.2023 Orel Vizovice
SH Na Lapači, Na Lapači 247, 755 01 Vsetín-Rokytnice
detail
Dorostenci Východ 02.04.2023 Florbal Slavičín
Hala SK Slavičín , Školní 29 Slavičín 76321
detail
Ženy ČR 02.04.2023 Orel Uherský Brod
SH Bánov, Bánov, č. p. 507
detail
Muži Západ 02.04.2023 Orel Bořitov
SH Kunštát, Brněnská 32, Kunštát
detail
Mladší žáci Západ 02.04.2023 Orel Blansko
SH Blansko, Údolní 10, Blansko
detail
Muži Jih 15.04.2023 FBK Panthers
SC Želva Dubňany, Hodonínská 1680, Dubňany, 69603
detail
Muži Střed 15.04.2023 Orel Blansko A
SH Blansko, Údolní 10, Blansko
detail
Junioři Západ 16.04.2023 Orel Vyškov
ZŠ Drnovice, Náves 109, Drnovice
detail
Muži Sever 16.04.2023 Hvězdy Moravy
Střední škola polytechnická, Rooseveltova 79, Olomouc
detail
Předpřípravka ČR 22.04.2023 Orel Koryčany
SH Koryčany, Masarykova 161, Koryčany 76805
detail
Muži Východ 22.04.2023 Florbal Slavičín
SH Slavičín,
detail

Květen

Předpřípravka ČR 06.05.2023 Orel Brno-Bohunice
ZŠ Arménská, Arménská 21, Brno-Bohunice
detail
Ženy ČR 13.05.2023 Rockets Znojmo
Sportovní hala, F.J.Curie 5, Znojmo
detail