Tým - Pitbulls Ivančice
- Kategorie: Starší žáci
- Divize: Střed
08.10.2023
Turnaj: 1 SH Teza Hodonín | Lipová alej 4110/23 | |||||
11:45 | Pitbulls Ivančice | Orel Vyškov | 6:2 | online | |
13:15 | Pitbulls Ivančice | Orel Dolní Bojanovice | 14:8 | online | |
05.11.2023
Turnaj: 2 SRC Nezamyslice | 1. máje 233, Nezamyslice 798 26 | |||||
11:30 | Orel Dolní Bojanovice | Pitbulls Ivančice | 6:10 | online | |
13:45 | Pitbulls Ivančice | Orel Brno-Bohunice | 7:0 | online | |
13.01.2024
Turnaj: 3 SH Ivančice | Rybářská 1202, Ivančice | |||||
13:30 | ŠSK Očov Hodonín | Pitbulls Ivančice | 8:3 | online | |
16:45 | Pitbulls Ivančice | Orel Devět Křížů | 8:3 | online | |
24.02.2024
Turnaj: 4 Hala TJ Tesla | Halasovo náměstí, Brno-Lesná | |||||
09:45 | ŠSK Očov Hodonín | Pitbulls Ivančice | 5:8 | online | |
11:30 | Orel Vyškov | Pitbulls Ivančice | 2:6 | online | |
23.03.2024
Turnaj: 5 Tělocvična ZŠ Rosice | Palackého nám. č. 291, 665 01 Rosice, vchod z ulice Nad Školami | |||||
09:45 | Orel Brno-Bohunice | Pitbulls Ivančice | 5:9 | online | |
11:15 | Orel Devět Křížů | Pitbulls Ivančice | 4:5 | online | |
01.05.2024
Turnaj: 6 SH Uherský Brod | U Stadionu 2295, Uherský Brod | |||||
08:55 | Florbal Slavičín | Pitbulls Ivančice | |||
11:40 | Orel Devět Křížů | Pitbulls Ivančice | |||
12:55 | Pitbulls Ivančice | FBO Orel Boskovice |
Jméno hráče | Číslo | Z | KB | G | A | TM |
---|---|---|---|---|---|---|
Růžička Matyáš | 8 | 30 | 26 | 4 | 4 | |
Mattes Jakub | 10 | 23 | 8 | 15 | 0 | |
Furiš Štěpán | 10 | 21 | 16 | 5 | 0 | |
Kohoutek Antonín | 10 | 14 | 5 | 9 | 2 | |
Vejmola Lukáš | 10 | 11 | 5 | 6 | 4 | |
Boščík Jakub | 10 | 10 | 0 | 10 | 6 | |
Hladík Štěpán | 10 | 8 | 4 | 4 | 0 | |
Podolský Šimon | 10 | 7 | 3 | 4 | 0 | |
Kania Sebastian | 4 | 5 | 2 | 3 | 0 | |
Horňák Tomáš | 6 | 4 | 3 | 1 | 0 | |
Kupka Lukáš | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | |
Filiač Lukáš | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | |
Pavelka Filip | 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
Foretník Pavel | 10 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
Pokorný Dominik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Tým | B | Z | V | VP | PP | P | BV | BO |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ŠSK Očov Hodonín | 27 | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 98 | 34 |
2. | Pitbulls Ivančice | 27 | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 76 | 43 |
3. | Orel Devět Křížů | 18 | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 54 | 52 |
4. | Orel Dolní Bojanovice | 9 | 10 | 3 | 0 | 0 | 7 | 56 | 84 |
5. | Orel Vyškov | 6 | 10 | 2 | 0 | 0 | 8 | 39 | 64 |
6. | Orel Brno-Bohunice | 3 | 10 | 1 | 0 | 0 | 9 | 41 | 87 |
7. | Orel Dolní Bojanovice D | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 62 |
Vedoucí týmu:
Jméno: Ondřej PodolskýTelefon: 604 338 449
E-mail: x.podolsky@seznam.cz
Vedoucí klubu:
Jméno: Ondřej PodolskýTelefon: 604 338 449
E-mail: x.podolsky@seznam.cz