Tým - Orel Dolní Bojanovice
- Kategorie: Starší žáci
- Divize: Střed
08.10.2023
Turnaj: 1 SH Teza Hodonín | Lipová alej 4110/23 | |||||
13:15 | Pitbulls Ivančice | Orel Dolní Bojanovice | 14:8 | online | |
14:45 | Orel Brno-Bohunice | Orel Dolní Bojanovice | 5:6 | online | |
05.11.2023
Turnaj: 2 SRC Nezamyslice | 1. máje 233, Nezamyslice 798 26 | |||||
10:00 | Orel Vyškov | Orel Dolní Bojanovice | 7:6 | online | |
11:30 | Orel Dolní Bojanovice | Pitbulls Ivančice | 6:10 | online | |
10.12.2023
Turnaj: 3 SH ZŠ | Školní 195, Dolní Bojanovice | |||||
10:30 | Orel Dolní Bojanovice | Orel Devět Křížů | 3:5 | online | |
13:30 | Orel Dolní Bojanovice | Orel Brno-Bohunice | 8:7 | online | |
13.01.2024
Turnaj: 4 SH Ivančice | Rybářská 1202, Ivančice | |||||
14:30 | Orel Dolní Bojanovice | ŠSK Očov Hodonín | 5:15 | online | |
16:00 | ŠSK Očov Hodonín | Orel Dolní Bojanovice | 8:5 | online | |
23.03.2024
Turnaj: 5 Tělocvična ZŠ Rosice | Palackého nám. č. 291, 665 01 Rosice, vchod z ulice Nad Školami | |||||
09:00 | Orel Devět Křížů | Orel Dolní Bojanovice | 9:3 | online | |
10:30 | Orel Dolní Bojanovice | Orel Vyškov | 6:4 | online |
Jméno hráče | Číslo | Z | KB | G | A | TM |
---|---|---|---|---|---|---|
Tomčala Jakub | 10 | 23 | 21 | 2 | 2 | |
Vrbovský Matyáš | 10 | 16 | 11 | 5 | 2 | |
Bohůn Tadeáš | 10 | 12 | 5 | 7 | 0 | |
Polínek Ondřej | 8 | 6 | 4 | 2 | 2 | |
Sůkopová Barbora | 8 | 5 | 4 | 1 | 0 | |
Janeček Kristián | 6 | 11 | 4 | 7 | 0 | |
Zelinka Lukáš | 10 | 6 | 1 | 5 | 4 | |
Fatěna Bruno | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Bílík Petr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Červenka Vladislav | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pavka Tobiáš | 8 | 3 | 0 | 3 | 0 | |
Čížek David | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Šebesta Hynek | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Žurek Štěpán | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
Vlachová Veronika | 8 | 2 | 0 | 2 | 0 | |
Bartál Tomáš | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Tým | B | Z | V | VP | PP | P | BV | BO |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ŠSK Očov Hodonín | 27 | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 98 | 34 |
2. | Pitbulls Ivančice | 27 | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 76 | 43 |
3. | Orel Devět Křížů | 18 | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 54 | 52 |
4. | Orel Dolní Bojanovice | 9 | 10 | 3 | 0 | 0 | 7 | 56 | 84 |
5. | Orel Vyškov | 6 | 10 | 2 | 0 | 0 | 8 | 39 | 64 |
6. | Orel Brno-Bohunice | 3 | 10 | 1 | 0 | 0 | 9 | 41 | 87 |
7. | Orel Dolní Bojanovice D | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 62 |
Vedoucí týmu:
Jméno: Viktor FialaTelefon: 602 719 855
E-mail: dbflorbal@seznam.cz
Vedoucí klubu:
Jméno: Jan SalajkaTelefon: 602 573 872
E-mail: dbflorbal@seznam.cz