Tým - Orel Eagles Šlapanice
- Kategorie: Elévové
- Divize: Střed
14.10.2023
Turnaj: 1 Orlovna Šlapanice | Masarykovo náměstí 223/2 | |||||
10:10 | Orel Eagles Šlapanice | Orel Hustopeče nad Bečvou | 5:0 | online | |
10:50 | Orel Vyškov | Orel Eagles Šlapanice | 1:0 | online | |
12:10 | Saros Olomouc | Orel Eagles Šlapanice | 1:6 | online | |
12.11.2023
Turnaj: 2 SRC Nezamyslice | 1. máje 233, Nezamyslice 798 26 | |||||
10:30 | Orel Vyškov | Orel Eagles Šlapanice | 2:3PN | online | |
12:30 | Orel Eagles Šlapanice | Orel Hustopeče nad Bečvou | 10:3 | online | |
13:50 | Orel Eagles Šlapanice | SK Grušáci Sivice | 9:2 | online | |
21.01.2024
Turnaj: 3 SH ZŠ | Školní 223 Hustopeče nad Bečvou 753 66 | |||||
11:10 | Orel Eagles Šlapanice | SK Grušáci Sivice | 10:1 | online | |
11:50 | Saros Olomouc | Orel Eagles Šlapanice | 1:2 | online | |
13:50 | Orel Eagles Šlapanice | Orel Hustopeče nad Bečvou | 16:1 | online | |
25.02.2024
Turnaj: 4 ZŠ Komenského | Komenského nám. 495, Slavkov u Brna | |||||
10:30 | Orel Eagles Šlapanice | SK Grušáci Sivice | 3:2PN | online | |
12:30 | Orel Vyškov | Orel Eagles Šlapanice | 4:1 | online | |
13:50 | Saros Olomouc | Orel Eagles Šlapanice | 2:5 | online | |
23.03.2024
Turnaj: 5 ZŠ Šlapanice | Na Zahrádkách 1716/30, 664 51 Šlapanice u Brna | |||||
09:00 | Orel Eagles Šlapanice | Orel Brno-Řečkovice | |||
10:55 | Orel Eagles Šlapanice | Orel Uherský Brod | |||
12:35 | Orel Eagles Šlapanice | Orel Vizovice | |||
13:50 | Orel Eagles Šlapanice | Orel Vyškov | |||
15:05 | Orel Eagles Šlapanice | FBO Orel Boskovice |
Jméno hráče | Číslo | Z | KB | G | A | TM |
---|---|---|---|---|---|---|
Šoulák Jan | 12 | 29 | 21 | 8 | 0 | |
Burian František | 12 | 26 | 17 | 9 | 0 | |
Olšák Štěpán | 12 | 19 | 16 | 3 | 0 | |
Staňa Danny | 12 | 12 | 7 | 5 | 0 | |
Toman Antonín | 9 | 8 | 4 | 4 | 0 | |
Hříva Jan | 12 | 7 | 1 | 6 | 1 | |
Švábenský František | 6 | 4 | 1 | 3 | 0 | |
Velanová Ema | 12 | 2 | 0 | 2 | 0 | |
Chaloupka Martin | 12 | 2 | 1 | 1 | 0 | |
Sojka David | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | |
Suchý Marek | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Berešová Sophie | 9 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
Jarolímová Klára | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
David Sojka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Schelle Tadeáš | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Buchtová Anička | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Huspenina Lukáš | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sedláčková Rozálie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kubeša David | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Tým | B | Z | V | VP | PP | P | BV | BO |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Orel Vyškov | 34 | 12 | 11 | 0 | 1 | 0 | 86 | 23 |
2. | Orel Eagles Šlapanice | 28 | 12 | 8 | 2 | 0 | 2 | 70 | 20 |
3. | SK Grušáci Sivice | 13 | 12 | 4 | 0 | 1 | 7 | 34 | 63 |
4. | Orel Hustopeče nad Bečvou | 13 | 12 | 4 | 0 | 1 | 7 | 44 | 93 |
5. | Saros Olomouc | 2 | 12 | 0 | 1 | 0 | 11 | 20 | 55 |
Vedoucí týmu:
Jméno: Jan SedláčekTelefon: 737 372 310
E-mail: jan.sedlacek1999@gmail.com
Vedoucí klubu:
Jméno: Lukáš RůžičkaTelefon: 702 061 300
E-mail: lukas.ruzicka97@seznam.cz