Tým - Saros Olomouc
- Kategorie: Elévové
- Divize: Střed
14.10.2023
Turnaj: 1 Orlovna Šlapanice | Masarykovo náměstí 223/2 | |||||
09:30 | Orel Vyškov | Saros Olomouc | 7:1 | online | |
11:30 | Saros Olomouc | Orel Hustopeče nad Bečvou | 8:7PN | online | |
12:10 | Saros Olomouc | Orel Eagles Šlapanice | 1:6 | online | |
17.12.2023
Turnaj: 2 Hala SŠ polytechnické | Rooseveltova 472/79, 7900 Olomouc | |||||
09:30 | Saros Olomouc | Orel Hustopeče nad Bečvou | 2:4 | online | |
10:50 | Orel Vyškov | Saros Olomouc | 7:0 | online | |
12:50 | Saros Olomouc | SK Grušáci Sivice | 1:3 | online | |
21.01.2024
Turnaj: 3 SH ZŠ | Školní 223 Hustopeče nad Bečvou 753 66 | |||||
10:30 | Saros Olomouc | Orel Hustopeče nad Bečvou | 1:3 | online | |
11:50 | Saros Olomouc | Orel Eagles Šlapanice | 1:2 | online | |
13:10 | Saros Olomouc | SK Grušáci Sivice | 2:3 | online | |
25.02.2024
Turnaj: 4 ZŠ Komenského | Komenského nám. 495, Slavkov u Brna | |||||
11:10 | Orel Vyškov | Saros Olomouc | 5:1 | online | |
11:50 | Saros Olomouc | SK Grušáci Sivice | 0:3 | online | |
13:50 | Saros Olomouc | Orel Eagles Šlapanice | 2:5 | online |
Jméno hráče | Číslo | Z | KB | G | A | TM |
---|---|---|---|---|---|---|
Palásek Kim Lucien | 12 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
Talanda Šimon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kučera Kryštof | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Filip Eliáš | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kučerová Mariana | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Labounek Kryštof | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kaplánek Oldřich | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 | |
Kučera Tadeáš | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
Molnár David | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Šíma Lukáš | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Venkrbec Vítek | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Minani Cristian | 9 | 2 | 1 | 1 | 0 | |
Gazdoš Marek | 9 | 9 | 9 | 0 | 0 | |
Horký Lukáš | 12 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Palásková Timea Viktorie | 12 | 5 | 2 | 3 | 0 | |
Jelének František | 9 | 6 | 3 | 3 | 0 |
# | Tým | B | Z | V | VP | PP | P | BV | BO |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Orel Vyškov | 34 | 12 | 11 | 0 | 1 | 0 | 86 | 23 |
2. | Orel Eagles Šlapanice | 28 | 12 | 8 | 2 | 0 | 2 | 70 | 20 |
3. | SK Grušáci Sivice | 13 | 12 | 4 | 0 | 1 | 7 | 34 | 63 |
4. | Orel Hustopeče nad Bečvou | 13 | 12 | 4 | 0 | 1 | 7 | 44 | 93 |
5. | Saros Olomouc | 2 | 12 | 0 | 1 | 0 | 11 | 20 | 55 |
Vedoucí týmu:
Jméno: Vítek KvapilTelefon: 601 325 061
E-mail: vitekvapil@seznam.cz
Vedoucí klubu:
Jméno: Dominik Pavel PalásekTelefon: 773 542 330
E-mail: dominik.palasek@gmail.com