Tým - Orel Vyškov
- Kategorie: Elévové
- Divize: Střed
14.10.2023
Turnaj: 1 Orlovna Šlapanice | Masarykovo náměstí 223/2 | |||||
09:30 | Orel Vyškov | Saros Olomouc | 7:1 | online | |
10:50 | Orel Vyškov | Orel Eagles Šlapanice | 1:0 | online | |
12:50 | Orel Vyškov | Orel Hustopeče nad Bečvou | 14:4 | online | |
12.11.2023
Turnaj: 2 SRC Nezamyslice | 1. máje 233, Nezamyslice 798 26 | |||||
10:30 | Orel Vyškov | Orel Eagles Šlapanice | 2:3PN | online | |
11:50 | Orel Vyškov | SK Grušáci Sivice | 10:3 | online | |
13:10 | Orel Vyškov | Orel Hustopeče nad Bečvou | 12:6 | online | |
17.12.2023
Turnaj: 3 Hala SŠ polytechnické | Rooseveltova 472/79, 7900 Olomouc | |||||
10:10 | Orel Vyškov | SK Grušáci Sivice | 5:0 | online | |
10:50 | Orel Vyškov | Saros Olomouc | 7:0 | online | |
12:10 | Orel Vyškov | Orel Hustopeče nad Bečvou | 11:1 | online | |
25.02.2024
Turnaj: 4 ZŠ Komenského | Komenského nám. 495, Slavkov u Brna | |||||
11:10 | Orel Vyškov | Saros Olomouc | 5:1 | online | |
12:30 | Orel Vyškov | Orel Eagles Šlapanice | 4:1 | online | |
13:10 | Orel Vyškov | SK Grušáci Sivice | 8:3 | online | |
23.03.2024
Turnaj: 5 ZŠ Šlapanice | Na Zahrádkách 1716/30, 664 51 Šlapanice u Brna | |||||
09:25 | Orel Vyškov | FBO Orel Boskovice | |||
11:20 | Orel Vizovice | Orel Vyškov | |||
12:10 | Orel Brno-Řečkovice | Orel Vyškov | |||
13:50 | Orel Eagles Šlapanice | Orel Vyškov | |||
14:40 | Orel Vyškov | Orel Uherský Brod |
Jméno hráče | Číslo | Z | KB | G | A | TM |
---|---|---|---|---|---|---|
Eim Josef | 12 | 8 | 4 | 4 | 0 | |
Kramář Ondřej | 12 | 34 | 23 | 11 | 0 | |
Halas Matěj | 12 | 19 | 12 | 7 | 0 | |
Ambrož Vít | 12 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
Škrabal Antonín | 12 | 5 | 2 | 3 | 0 | |
Štroblík Jan | 12 | 33 | 25 | 8 | 0 | |
Cole Elizabeth | 9 | 2 | 0 | 2 | 0 | |
Šustek Hynek | 9 | 4 | 2 | 2 | 0 | |
Marek Jaromír | 9 | 5 | 3 | 2 | 0 | |
Vatralyk Matvii | 9 | 2 | 1 | 1 | 0 | |
Sedláček Robin | 9 | 12 | 4 | 8 | 1 | |
Zukal Adam | 6 | 8 | 3 | 5 | 0 | |
Machálek Vojtěch | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Šustek Jan | 6 | 7 | 2 | 5 | 0 | |
Ovčáčik Tomáš | 6 | 6 | 4 | 2 | 0 | |
Ishutko Nazarii | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
Horák Samuel | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | |
Rozehnalová Simona | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Paludová Eliška | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Tým | B | Z | V | VP | PP | P | BV | BO |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Orel Vyškov | 34 | 12 | 11 | 0 | 1 | 0 | 86 | 23 |
2. | Orel Eagles Šlapanice | 28 | 12 | 8 | 2 | 0 | 2 | 70 | 20 |
3. | SK Grušáci Sivice | 13 | 12 | 4 | 0 | 1 | 7 | 34 | 63 |
4. | Orel Hustopeče nad Bečvou | 13 | 12 | 4 | 0 | 1 | 7 | 44 | 93 |
5. | Saros Olomouc | 2 | 12 | 0 | 1 | 0 | 11 | 20 | 55 |
Vedoucí týmu:
Jméno: Antonín ŠkrabalTelefon: 720 172 924
E-mail: askrabal@seznam.cz
Vedoucí klubu:
Jméno: Antonín ŠkrabalTelefon: 720 172 924
E-mail: askrabal@seznam.cz