Tým - Orel Nové Město na Moravě
- Kategorie: Starší žáci
- Divize: Západ
05.11.2023
Turnaj: 1 SH Kunštát | Brněnská 32, Kunštát | |||||
10:30 | Orel Nové Město na Moravě | Orel Kunštát | 6:2 | online | |
12:00 | Orel Velké Opatovice | Orel Nové Město na Moravě | 4:12 | online | |
10.12.2023
Turnaj: 2 SH Kunštát | Brněnská 32, Kunštát | |||||
10:30 | Orel Bořitov | Orel Nové Město na Moravě | 1:8 | online | |
12:00 | Orel Nové Město na Moravě | TJ Sokol Adamov | 12:0 | online | |
14.01.2024
Turnaj: 3 SH Jaroměřice | Jaroměřice 464 | |||||
11:15 | FBO Orel Boskovice | Orel Nové Město na Moravě | 5:1 | online | |
12:45 | Orel Kunštát | Orel Nové Město na Moravě | 2:11 | online | |
09.03.2024
Turnaj: 4 SH Svitávka | Hybešova 562, 679 32 Svitávka | |||||
16:00 | Orel Nové Město na Moravě | FBO Orel Boskovice | 4:9 | online | |
18:15 | TJ Sokol Adamov | Orel Nové Město na Moravě | 0:23 | online | |
13.04.2024
Turnaj: 5 SH NMnM | Sportovní 1583, NMnM | |||||
09:00 | Orel Nové Město na Moravě | Orel Velké Opatovice | |||
12:00 | Orel Nové Město na Moravě | Orel Bořitov |
Jméno hráče | Číslo | Z | KB | G | A | TM |
---|---|---|---|---|---|---|
Bizoň Milan | 8 | 9 | 5 | 4 | 0 | |
Follprecht Jan | 8 | 32 | 24 | 8 | 0 | |
Follprecht Vítek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Follprecht Vojtěch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Grecová Tereza | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | |
Hradil Marek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Chalupský Jáchym | 8 | 8 | 5 | 3 | 0 | |
Jurda Matyáš | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kliment Jan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kocanda Martin | 6 | 9 | 8 | 1 | 0 | |
Matějková Lucie | 8 | 9 | 3 | 6 | 0 | |
Mokrý Jakub | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nushart Vojtěch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Oliva Adrian | 4 | 6 | 3 | 3 | 2 | |
Petera Tobiáš | 8 | 3 | 1 | 2 | 0 | |
Přikryl Petr | 8 | 20 | 13 | 7 | 0 | |
Simon René Alexej | 8 | 18 | 6 | 12 | 0 | |
Straka Denis | 8 | 5 | 1 | 4 | 0 | |
Trödler Adam | 8 | 5 | 2 | 3 | 0 | |
Ťupa Adam | 4 | 7 | 3 | 4 | 0 | |
Vlček Tomáš | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Vlčková Lucie | 8 | 1 | 0 | 1 | 0 |
# | Tým | B | Z | V | VP | PP | P | BV | BO |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FBO Orel Boskovice | 24 | 8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 98 | 15 |
2. | Orel Nové Město na Moravě | 18 | 8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 77 | 23 |
3. | Orel Velké Opatovice | 15 | 8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 48 | 56 |
4. | Orel Bořitov | 9 | 8 | 3 | 0 | 0 | 5 | 35 | 37 |
5. | Orel Kunštát | 3 | 8 | 1 | 0 | 0 | 7 | 26 | 66 |
6. | TJ Sokol Adamov | 3 | 8 | 1 | 0 | 0 | 7 | 14 | 101 |
Vedoucí týmu:
Jméno: Tomáš MrázekTelefon: 601 392 501
E-mail: mrazek.tomas@seznam.cz
Vedoucí klubu:
Jméno: Tomáš MrázekTelefon: 601 392 501
E-mail: mrazek.tomas@seznam.cz